Książka «Wsparcie emocji z olejkami eterycznymi»

„A liście drzewa służą do leczenia narodów” (Apokalipsa Jana 22:2). 

Jeśli kiedykolwiek poczuliście zapach róży, jaśminu lub świeżych ziół to już doświadczyliście aromatycznych właściwości olejków eterycznych 

Ze względu na złożoność ludzkiego mózgu niektóre aromaty mogą wywoływać emocje, wyzwalając wspomnienia i stymulując reakcje emocjonalne. Ta wewnętrzna reakcja działa jak „ścieżka aromatyczna”, która łączy aromat z różnymi obszarami mózgu, wyzwalając w ten sposób reakcję emocjonalną.

Każdy olejek eteryczny ma unikalny profil chemiczny, który nadaje pewne właściwości i korzyści. Skład chemiczny olejku eterycznego określi jego atrybuty, korzyści i rodzaje reakcji emocjonalnych, które może wytworzyć. Dlatego można wybrać olejek eteryczny na podstawie jego profilu chemicznego w celu wywołania określonej reakcji emocjonalnej.

Ponieważ każda osoba jest wyjątkowa, warto mieć wyjątkowy zestaw olejków, każdy z własną unikalną chemią, aby pomóc uspokoić lub podnieść nastrój. Gdy dowiesz się, jak używać olejków eterycznych do zarządzania nastrojem, przekonasz się, że mogą one stać się regularną częścią Twojej rutyny w walce z negatywnymi emocjami w codziennym życiu. 

Książka «Wsparcie emocji z olejkami eterycznymi» jest inspirującym bogactwem informacji i praktyki, zawierając wszystko, co musisz wiedzieć, aby wprowadzić trwałe zmiany w swoim życiu i zdrowiu emocjonalnym. W książce znajdziesz: 

  • wyjaśnienie w jaki sposób olejki eteryczne wpływają na emocje;
  • jak bezpiecznie stosować olejki dla emocjonalnych korzyści;
  • krótki opis 33 najsilniejszych emocjonalnych olejków 
  • odpowiednie olejki na 15 dolegliwości, takie jak stres i zmęczenie emocjonalne, nerwica lękowa i ataki paniki, pewność siebie i samoakceptacja, koncentracja i produktywność i wiele więcej. 
  • mieszanki do dyfuzorów – 119 wariantów na różne dolegliwości;
  • mieszanki roll-on – 20 najlepszych kombinacji olejków; 
  • mieszanki do kąpieli.

Szczegółowe wyjaśnienia i hojne wskazówki sprawiają, że ta książka jest absolutnym klejnotem, jeśli chcesz wiedzieć, od czego zacząć zmieniać swój stan emocjonalny. 

Pamiętaj, że jedynie naturalne olejki mają właściwości terapeutyczne a ich złożony skład chemiczny jest niezwykle trudny, jeśli w ogóle możliwy, do odtworzenia w warunkach laboratoryjnych. W książce opisano właściwości wyłącznie naturalnych olejków eterycznych klasy terapeutycznej.

Wzmocnienie się dzięki Naturze nigdy nie było łatwiejsze!

Jeden komentarz
Napisz komentarz
Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0