Reklamacje i zasady zwrotu

Dbamy o jakość naszych produktów,
jednak zdarzają się różne sytuacje

REKLAMACJE 

Jeśli otrzymałaś niewłaściwą lub niekompletną przesyłkę, niepełnowartościowy produkt, podczas użytkowania ujawniły się wady produkcyjne – napisz do nas na reklamacje@swiatnatury.com. Prosimy opisać przyczynę reklamacji, dołączyć zdjęcie wady oraz wskazać imię i nazwisko. Zapoznamy się z wiadomością i postaramy się jak najszybciej rozwiązać zgłoszony problem. 

Na wszystkie wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zwykle nie zajmuje nam to dłużej 2 dni robocze. W wyjątkowych przypadkach termin może ulec wydłużeniu do 14 dni od otrzymania przez nas Twojej wiadomości. 

ZWROT

W ciągu 14 dni od objęcia w posiadanie zakupionych towarów możesz odstąpić od umowy bez podawania przyczyn. 

W celu zwrotu produktu musisz złożyć stosowne oświadczenie. Prosimy o poinformowanie nas o tym w dowolnej, dogodnej dla Ciebie formie (np. na reklamacje@swiatnatury.com). Możesz skorzystać się z formularza który przygotowaliśmy specjalnie dla Twojej wygody. Wzór formularza odstąpienia możesz pobrać TUTAJ. Prosimy o przesłanie wypełnionego i wydrukowanego formularza na reklamacje@swiatnatury.com lub dołączyć do przesyłki zwrotnej.

Zgodnie z art. 32 ust. 3 ustawy o prawach konsumenta zwrot pieniądze odbędzie się w ciągu 14 dni po otrzymaniu zwracanego produktu lub doręczeniu dowodu jego nadania do nas. Pieniądze zwracamy w tej samej formie, w której została dokonana płatność.  

Zgodnie z 32 ust. 1 ustawy o prawach konsumenta i art. 33 ustawy o prawach konsumenta zwrócimy całą cenę produktu plus koszty najtańszej metody przesyłki od nas.

Bezpośrednie koszty zwrotu produktu są po Twojej stronie. Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki zwrotnej, żeby zawartość nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. 

Jeżeli produkt nosi ewidentne ślady użytku i zmniejszyła się w ten sposób jego wartość, kwota zwrotu będzie mniejsza wskutek korzystania z niego  (otworzenie opakowania, rozfoliowanie nie jest powodem dla obniżenia kwoty zwrotu).

Dane adresowe do zwrotu:  

  • Spróbuj Sp. z o.o.
  • Świeradowska 47,
  • 02-662 Warszawa
  • Tel. 735 040 017 
  • E-mail: reklamacje@swiatnatury.com

Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta prawo zwrotu nie przysługuje w przypadku produktów cyfrowych i platformy subskrypcyjnej (kursów online, webinarów, e-booków, audiobooków).

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0